İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
10 KASIM ATATÜRK´Ü ANMA PROGRAMI...
![10 KASIM ATATÜRK´Ü ANMA PROGRAMI...](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_10142440_dsc_0060.jpg)
10 Kasım Atatürk´ü Anma Programı sabah 08:50 de Esenyurt Cumhuriyet Meydanına Çelenk Koyma Töreni ile başladı, sonrasında Esenyurt Kültür Merkezine gidilerek, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program Günün Anlam ve Önemini Belirten Konuşmalar, Oratoryo, Atatürk´ün Sevdiği Türküler ve Sinevizyon Gösterisi ile son buldu.