İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Afişim Yarışması
Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve TÜGVA Esenyurt işbirliğiyle ortaokul öğrencilerimizin Demokrasi ve Milli Birlik Günü bilinci ve dijital ortamda tasarım becerilerini geliştirmek amacıyla düzenlenen"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Afişim Yarışması" başvuruları için Son gün: 04 Haziran 2021 Sevgili öğrencilerimiz, tasarlarımlarınızı bekliyoruz. Not: Katılım başvuruları okul idarelerine yapılmaktadır.![15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Afişim Yarışması](/meb_iys_dosyalar/2021_06/02142404_IMG-20210602-WA0030.jpg)