İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ ve ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ PROGRAMI
18 Mart Çanakkale Zaferi Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 107. yılı münasebetiyle düzenlediğimiz programımız Kaymakamımız Sayın Dr. Vural KARAGÜL, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Necati YENER, Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Ali SUSUZ, Kurum Amirlerimiz, Şube Müdürlerimiz, Okul Müdürlerimiz, Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin katılımıyla Borusan Asım Kocabıyık MTAL Konferans salonunda gerçekleştirildi.![18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ ve ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ PROGRAMI](/meb_iys_dosyalar/2022_03/28145008_WhatsApp_Image_2022-03-28_at_14.33.54_4.jpg)