İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
19 MAYIS ATATÜRK´Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMALARI...
![19 MAYIS ATATÜRK´Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMALARI...](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_20114153_img20150520wa0000.jpg)
19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları ilçemiz Fatih Sultan Mehmet Mesleki ve Teknik And.Lisesi´nde kutlandı.İlçe Kaymakamı Sayın Ekrem İNCİ, Belediye Başkanı Sayın Necmi KADIOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan DAL, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve Öğrencilerimiz katıldı.