İSTANBUL ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI

Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Necati YENER 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 
19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI

19 Mayıs, nice bedeller ödeyerek kazandığımız vatan topraklarımızı parçalamak isteyenlere karşı yeniden dirilişin, yeşeren umutların bir sembolüdür. 

Samsun'dan başlayan zorlu mücadele, hürriyet aşığı olan aziz milletimiz nezdinde teveccüh bulup dalga dalga Anadolu'ya yayılmıştır. Ecdadımız istiklal ve istikbal için kenetlenmeyi, ne pahasına olursa olsun varlığını ve bağımsızlığını korumayı bilmiştir.

Bugün Teknofest Kuşağı dediğimiz umudumuz olan gençlerimize kazandırmayı gaye edindiğimiz millî, manevi, kültürel, sanatsal, akademik, bilgi, donanım ve beceriler sayesinde yarınlarımız daha emin olacaktır. 

Bu duygu ve düşüncelerle geleceğimizin teminatı olan sevgili gençlerimizin ve eğitim camiamızın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyor, millî direnişimizi başlatan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, Millî Mücadele kahramanlarımızı, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. 

 

Necati YENER

Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mevlana Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No 3 Kat3/4 ESENYURT/İSTANBUL - (0212) 620 07 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.