İSTANBUL ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Tayfun Özyolcu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

"Ezelden beridir hür yaşayan milletimizin tarihinde önemli dönüm noktaları vardır. 19 Mayıs 1919 hürriyetine düşkün milletimizin işgal kuvvetlerine karşı topyekün mücade edip düşmanı sinesinden atmak suretiyle elde ettiği büyük zaferin ilk kıvılcımının yakıldığı tarihtir. Böylesine anlamlı bir tarihin Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanması ayrıca anlamlıdır. Zira hem bu günümüzün hem de geleceğimizin güvencesi olan gençlerimiz, Gazi'nin Cumhuriyet'i emanet ettiği, çok yönlü zekaları ve farklı alanlardaki kabiliyetleri ile ümit ve övünç kaynağımızdır.

Bu düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınızı kutluyor, Millî Mücadele'nin öncüsü Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve milletimizin selameti için gayret eden tüm kahramanlarımızı minnet ve rahmetle yâd ediyor, hepinizi canı gönülden selamlıyorum."

Tayfun Özyolcu

İlçe Millî Eğitim Müdürü

Mevlana Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No 3 Kat3/4 ESENYURT/İSTANBUL - (0212) 620 07 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.