İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Harezmi Eğitim Modeli Tanıtım Toplantısı yapıldı.
![2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Harezmi Eğitim Modeli Tanıtım Toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2018_10/19120138_PHOTO-2018-10-19-11-43-54.jpg)
2018-2019 Eğitim Öğretim yılı Harezmi Eğitim Modeli Tanıtım Toplantısı Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezinde gerçekleşti.Tanıtım toplantısına Esenyurt Harezmi ekibi olarak Şube Müdürümüz Yunus Akdemir ,ilçe koordinatörümüz Fatma Yokarıbaş ve 6 Harezmi uygulama okulunun müdür ve uygulayıcı öğretmenleri katıldı.