İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2018- 2019 Eğitim Öğretim yılında İstanbul´da yürütülen Harezmi Eğitim Modeli ilçemizde 6 okulda uygulanmaya başlandı.
![2018- 2019 Eğitim Öğretim yılında İstanbul´da yürütülen Harezmi Eğitim Modeli ilçemizde 6 okulda uygulanmaya başlandı.](/meb_iys_dosyalar/2018_09/25144101_b13603fc-8b00-4df0-9beb-c6389bf42cb4.jpg)
2018- 2019 Eğitim Öğretim yılında İstanbul´da yürütülen Harezmi Eğitim Modeli ilçemizde 6 okulda uygulanmaya başlandı.Proje Koordinatörümüz Fatma Yokarıbaş ve Eğitmenimiz Gizem Avcı tarafından 12-18 Eylül tarihleri arasında belirlenen 6 Okulumuzda okul idaresi ve öğretmenlerimize yönelik bilgilendirme semineri verildi.