İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMALARI...
![23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMALARI...](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_25094335_dsc_0253.jpg)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan DAL´ ın makamını Nihat Delibalta İlkokulu öğrencilerinin devralmasıyla başladı. Sonrasında Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtına Çelenk koyularak, Kültür Merkezinde Osmangazi İlkokulu Müdürlüğünce düzenlenen programla son buldu.