İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN...
![24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN...](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_25105028_dsc_0016.jpg)
İlçemizde 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları 24 Kasım Perşembe Günü sabah saat 09.00 da Esenyurt Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan DAL´ ın çelenk koymasıyla başladı, sonrasında saat 13.30 da Çınar Kolejinde Esenyurt Kıraç Anadolu Lisesi tarafından organize edilen 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı gerçekleştirildi.