İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Münasebetiyle İlçemiz Okullarından Özel Eğitim Uygulama ve İş Okulu Öğrencileri Ziyaret Edildi.
![3 Aralık Dünya Engelliler Günü Münasebetiyle İlçemiz Okullarından Özel Eğitim Uygulama ve İş Okulu Öğrencileri Ziyaret Edildi.](/meb_iys_dosyalar/2017_12/05141553_IMG-20171205-WA0007.jpg)
İlçe Kaymakamımız Sayın Ekrem İNCİ, İlçe Mİlli Eğitim Müdürümüz Paşali BEŞLİ ve Şube Müdürümüz Yunus AKDEMİR, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Münasebetiyle İlçemiz Okullarından Özel Eğitim Uyguluma ve İş Okulu öğrencilerini ziyaret etti.