İSTANBUL ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beşli, Rehabilitasyon Merkezleri Müdürleri ile Bir Araya Geldi

Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali Beşli, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri Müdürleri ile toplantıda bir araya geldi.
Beşli, Rehabilitasyon Merkezleri Müdürleri ile Bir Araya Geldi

BEŞLİ, REHABİLİTASYON MERKEZLERİ MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali Beşli, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri Müdürleri ile toplantıda bir araya geldi.

Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde gerçekleşen buluşmada İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali Beşli, kurumların çalışmaları hakkında bilgi aldı.

AİLELER İLE YAKIN İŞBİLİĞİ İÇERİSİNDE OLUNACAK

Esenyurt İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdurrahman Ceylan ve Buket Doğan'ın da katıldığı toplantıda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali Beşli, engelli çocukların sosyo-psikolojik olarak, geleceğe hazırlanması konusunda kurum yetkililerinin gereken hassasiyeti göstererek, veliler ile yakın işbirliği içerisinde olmaları gerektiğini söyledi.

Beşli, engellilerin eğitim-öğretim hayatına önem verdiklerini dile getirerek, bu konuda yapılan çalışmaları yakından takip edeceklerini de sözlerine ekledi.

 

25-10-201925-10-201925-10-2019

Mevlana Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No 3 Kat3/4 ESENYURT/İSTANBUL - (0212) 620 07 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.