İSTANBUL ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

CUMHURİYET'İMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN

Cumhuriyet'imizin Yeni Yüzyılında Esenyurt Eğitimle Yükselecek... İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Tayfun ÖZYOLCU 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.
CUMHURİYET'İMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN

Cumhuriyetimizin yeni yüzyılı eğitimle yükselecek. Bunu idealinde hürriyet, davasında insaniyet, yüreğinde merhamet olan eğitim neferleri ile millî ve manevi değerlerimizi özümseyen, sorumluluklarının bilincinde olan, erdemli, çağın gerekleriyle donanmış vatan evlatlarıyla birlikte başaracağız.

Yedi koldan yurdumuza musallat olan düşmanları demir pençesiyle def eden millî mücadele kahramanlarımızın emaneti olan Cumhuriyetimizi, gelecek nesillere kavratmanın, onlar eliyle ülkemizi daha yükseklere eriştirmenin sorumluluğunu Esenyurt eğitim camiası olarak hassaten taşıyoruz.  

Filistin'de yaşanan insanlık dramı, gönüllerimizi mahzun ederken bir yandan da Cumhuriyetimizin yeni asrına girmenin  kıvancını taşıyoruz. Kaymakamlığımız öncülüğünde öğrencilerimizle, öğretmenlerimizle ve velilerimizle birlikte gerçekleştireceğimiz birbirinden farklı etkinlikler planladık.

Bu vesile ile tüm eğitim camiamızı100. yıl etkinliklerimize katılmaya davet ediyorum.     Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere vatan için canından geçmiş tüm şehit ve gazilerimizi  şükranla yad ediyor, eğitim camiamızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Daha nice yüzyıllara...  

Tayfun ÖZYOLCU

Esenyurt İlçe Millî Eğitim Müdürü

Mevlana Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No 3 Kat3/4 ESENYURT/İSTANBUL - (0212) 620 07 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.