İSTANBUL ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

E-TWİNNİNG ESEP PORTALI TANITIM VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

E-TWİNNİNG ESEP PORTALI TANITIM VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

e-Twinning portalı olan ESEP (European School Education Platform) tanıtım ve bilgilendirme toplantısı İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mustafa Erşahin, eTwinning İl Koordinatörü Serdar Tuna, Okul Müdür Yardımcılarımız ve okul koordinatörlerimizin katılımıyla İlçemiz Yusuf Özvatan Ortaokulu Konferans salonunda gerçekleştirildi.

e-Twinning portalı olan ESEP (European School Education Platform) tanıtım ve bilgilendirme toplantısında bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mustafa Erşahin; ''Böyle ilgili bir kitleyi karşımda görmek beni ziyadesiyle mutlu etti. Her okulumuzun koordinasyonunu sağlayacak bir idarecimiz ve bir öğretmenimizin yer alması çalışmaların koordinasyonunda emin olun öğretmen idare işbirliğini artıracak ve sürecin daha hızlı ve olması gerektiği gibi ilerlemesini sağlayacaktır. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin farklı yönlerini ortaya çıkaracağını, kişisel gelişimlerine katkı sağlayacağını, kurumsal kapasiteyi artırarak okullarımızda proje kültürüne katkı sağlayacağını düşündüğümüz tüm çalışmalarda bizzat yer alıyor, Müdürlüğümüz adına gerekli desteği ve rehberliği yapmaya çalışıyoruz. İlçemizde, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün il genelinde yapmış olduğu çalışmaların takibi, okullarımızda uygulanması konusunda gerekli desteği verdiğinize inanıyorum. Ne yapıyorsak ülkemizin geleceği öğrencilerimiz ve eğitimin mimarı siz değerli öğretmenlerimiz için yapıyoruz. Burada yapacağımız tanıtım ve bilgilendirme toplantısı sonrasında Esenyurt'un tüm okullarının bu konuda projeler yazacağına, okul idarelerimizce diğer öğretmenlerimize yaygınlaştırma yapacağına ve süreç takibini yapacağına inanıyorum. Toplantıyı organize eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Necati Yener nezdinde emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyor, toplantımızın Esenyurt'umuz için hayırlara vesile olmasını diliyorum'' dedi.

e-Twinning portalı olan ESEP (European School Education Platform) tanıtım ve bilgilendirme toplantısı eTwinning İl Koordinatörü Serdar Tuna'nın platformla ilgili tanıtım ve bilgilendirmesi, soru cevap sonrasında hediye takdimi ve fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Mevlana Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No 3 Kat3/4 ESENYURT/İSTANBUL - (0212) 620 07 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.