İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitimde İyi Örnekler Paylaşımı Sergisi...
![Eğitimde İyi Örnekler Paylaşımı Sergisi...](/meb_iys_dosyalar/2017_06/22130318_IMG-20170529-WA0009.jpg)
İlçemiz okullarından Alpaslan İlkokulu " Sınıfım İçin düşünüyorum", Altınyıldız İlkokulu " Kahraman Ol" ve Esenyurt Kız And. İ.H.Lisesi " Fatih Projesiyle Canlı Canlı" projeleriyle İl Mİlli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen Eğitimde İyi Örnekler 2017 Paylaşım Sergisinde ilçemizi temsil etmişlerdir. Müdürlüğümüz adına Şb. Md. Yunus Akdemir´inde katıldığı sergide toplam 3000 proje arasından seçilerek sergilenmeye değer bulunan ilk 100 eser arasına giren bu üç okulumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.