İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ENGELLİLER HAFTASI MESAJI
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Tayfun Özyolcu Engelliler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.![ENGELLİLER HAFTASI MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2024_05/10154756_1000294203.jpg)
"Engelsiz bir yaşam için okullarımızda Engelliler Haftası kapsamında düzenlenecek farkındalık etkinliklerinin; toplumsal duyarlılığın artmasına, engelli bireylerin hayatlarını kolaylaştıracak yeni adımlar atılmasına vesile olmasını diliyor, 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası'nı kutluyorum."
Tayfun Özyolcu
İlçe Milli Eğitim Müdürü