İSTANBUL ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Esenyurt Eğitim Günceli yayın hayatına başladı.

Esenyurt Eğitim Günceli yayın hayatına başladı.

Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında birçok projeyi gerçekleştirmenin haklı gururu ve mutluluğu içerisindeyiz. Yaptığımız tüm çalışmaların merkezinde ortak paydamız olan çocuklarımız yer almaktadır. Onların mutluluğuna doğrudan ve dolaylı olarak yapabileceğimiz her katkı bizler için büyük önem arz etmektedir.

Eğitim ve öğretimin ana aktörü öğretmenlerimizdir. Omuz omuza çalıştığımız öğretmenlerimizin mesleki ve kişisel gelişimleri öncelikli çalışma alanlarımız arasında yer almaktadır. Eğitim alanında başarılı olmanın ön koşulu; öğretmenlerimizin bilgiyi beceriye dönüştürebilen yetkinliklerinden geçmektedir. Sayın bakanımızın da belirttiği gibi "Her eğitim sistemi, öğretmenlerin omuzları üzerinde yükselir ve hiçbiri öğretmenin niteliğini aşamaz."

Öğretmenlerimizin deneyimleri ve ortaya koydukları ürünlerin her biri cevher niteliği taşımaktadır. İlçemizde görev yapan öğretmenlerimizin de çalışma ve deneyimlerini ortaya koyabilecekleri bir ortamın olması uzun süredir arzuladığımız bir durumdu. Esenyurt ÖğretmenX Projemizin bir ürünü olarak yayın hayatına başlayan ve eğitim üzerine derin araştırma ve çalışmaları içeren  eğitim dergimiz Esenyurt Eğitim Günceli'nin eğitim dünyasına hayırlı olmasını diliyorum.

2023 Eğitim Vizyonu'muzun temel amacı olan; çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış ve bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen, bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı, nitelikli, ahlaklı bireyler yetiştirmemize hizmet etmesi dileğiyle.  

 

                                                                  Paşali Beşli

                                                        İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

Mevlana Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No 3 Kat3/4 ESENYURT/İSTANBUL - (0212) 620 07 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.