İSTANBUL ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali Beşli'nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali Beşli'nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

ESENYURT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ PAŞALİ BEŞLİ'NİN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

 

Bugün, Cumhuriyetimizin ilanının 96. yıl dönümünü kutlamanın heyecanını, gururunu ve coşkusunu hep birlikte yaşamaktayız.

 

Esaret altında yaşamaktansa ölmeyi tercih eden ecdadımız, işgal edilerek yok edilmek istenen ülkemizi, büyük bir kahramanlık destanı yazarak, vatan topraklarını bizlere emanet etmiştir.

 

Bizlerde, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarmak için, gece gündüz demeden daha çok çalışmalı, hedeflemiş olduğumuz 2023 Eğitim Vizyonu'nu hayata geçirerek, geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımıza dünyada söz sahibi bir Türkiye bırakmalıyız.

 

Cumhuriyetimizin 96. yıl dönümünü dolayısıyla başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kurtuluş savaşı kahramanlarımızı, ebediyete intikal eden devlet adamlarımızı, dökülen kanlarıyla bu toprakları bizlere vatan yapan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi saygı, minnet ve şükranla anıyor, Cumhuriyet Bayramımızı en kalbi duygularımla kutluyorum.

 

28-10-2019

Mevlana Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No 3 Kat3/4 ESENYURT/İSTANBUL - (0212) 620 07 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.