İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ESENYURT KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ BÜNYESİNDEKİ ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET..
![ESENYURT KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ BÜNYESİNDEKİ ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET..](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_08134700_dsc_0005.jpg)
Polis Haftası kapsamında Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Esenyurt Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi anasınıfı öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan DAL´ı da ziyaret etti. Başta Okul Müdürü olmak üzere Müdür Yardımcıları, Öğretmenlerimize ve çocuklarımıza bu güzel ziyaret için teşekkür ederiz.