İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ESENYURT MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM SEKTÖREL İŞ BİRLİĞİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
![ESENYURT MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM SEKTÖREL İŞ BİRLİĞİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/24231233_20240524_231121.jpg)
Mesleki ve Teknik Eğitim Sektörel İş Birliği Toplantısı, Kaymakamımız Sayın Fatih Çobanoğlu'nun başkanlığında İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Tayfun Özyolcu, SANDER Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fatih Demir, ESİDER Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Turgut Şavlı, İSO Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ahmet Fevzi Torolsan, iş insanları ve okul müdürlerimizin katılımlarıyla gerçekleştirildi.