İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GELECEĞİN YAZARLARI ESENYURT'TA
İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından başlatılan Geleceğin Yazarları Projesi kapsamında Emine Seviye Divrik İlkokulu öğrencilerimizin kaleme aldığı öykü ve şiirler bir kitapta toplandı. Bu anlamlı çalışmada emeği geçen idarecilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik eder, yazın dünyamıza kattıkları bu güzel eser için genç kalemlerimize teşekkür ederiz.![GELECEĞİN YAZARLARI ESENYURT'TA](/meb_iys_dosyalar/2024_05/06204218_screenshot_2024_0506_204101.jpg)