İSTANBUL ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAKKIN SESİ MEHMET AKİF ERSOY ANMA PROGRAMIMIZ

HAKKIN SESİ MEHMET AKİF ERSOY ANMA PROGRAMIMIZ

 

         İstiklal Şairimiz Hakkın Sesi Mehmet Akif Ersoy Anma programımız İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Necati Yener, Şube Müdürümüz Bülent Çetin, okul müdürlerimiz ve öğrencilerimizin katılımıyla Mehmet Akif Ersoy Ortaokulumuzda gerçekleştirildi.

       İstiklal Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'un ebediyete irtihalinin 86. yıl dönümü ve anma haftası münasebetiyle ilçemizde tüm okullarımızda programlar gerçekleştirilirken ilçe programımız Mehmet Akif Ersoy Ortaokulumuzda öğrenci ve öğretmenlerimizin hazırladığı  sunumlarla gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması sonrası Kur'an-ı Kerim tilaveti, sonrasında öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz Mehmet Akif Ersoy'un şiirlerini seslendirdi. Okulumuz Türkçe öğretmeni tarafından "Akif'e Hasretimiz" konulu sunum sonrasında, program öğrencilerimiz tarafından hazırlanan Mehmet Akif Ersoy'un farklı özelliklerinin işlendiği oratoryoyla sona erdi. 

               Bu vesileyle vatan sevgisinin tezahürü, inancın, azmin, Hakkın Sesi İstiklal Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'u bir kez daha saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz.

 

 

29-12-202229-12-2022

29-12-2022

Mevlana Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No 3 Kat3/4 ESENYURT/İSTANBUL - (0212) 620 07 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.