İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
HALEP´E YOL AÇIN YARDIM KAMPANYASI...
![HALEP´E YOL AÇIN YARDIM KAMPANYASI...](/meb_iys_dosyalar/2017_01/06163405_halepp.jpg)
Suriye´de meydana gelen iç savaş sonucu; Halep şehrinde mağdur olan insanlara yardım amacıyla, İHH Yardım Kuruluşu´nun talebiyle, Kaymakamlığımızın uhdesinde İlçemiz okullarında gönülülük esasına göre "Halep´e Yol Açın Kampanyası" 14-29 Aralık 2016 tarihleri arasında düzenlenmiştir.
Söz konusu yardım kampanyasında Suriye´nin Halep şehrindeki savaş mağdurları için 112.000,00 Tl yardım toplanmıştır. Yardım kampanyasına destek veren tüm okullarımıza teşekkür ederiz.