İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Her Habitat Bir Tabiat" Projemiz TÜBİTAK tarafından kabul edilmiştir.
Esenyurt Bilim ve Sanat Merkezince hazırlanan ve Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Esenyurt Kaymakamlığı, Marmara Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Bilim ve Sanat Merkezleri tarafından desteklenen "Her Habitat Bir Tabiat" adlı TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları projesi, TÜBİTAK tarafından kabul edilmiştir. (https://www.tubitak.gov.tr/sites/default/files/303/4004_desteklenen_projeler_2019-1.pdf)![](/meb_iys_dosyalar/2020_08/26145856_IMG-20200826-WA0036.jpg)