İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MUAMMER YILDIZ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ...
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MUAMMER YILDIZ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ...](/meb_iys_dosyalar/2015_10/k_07160519_dsc_0590.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Muammer YILDIZ ilçemizi ziyaret etti. Öncelikle yapımı devam eden okullarımız gezildikten sonra Yusuf Akdaş İlkokulu´nuda ziyaret ederek öğrenci ve velilerle sohbet eden Sayın Muammer YILDIZ´a İlçe Kaymakamımız Sayın Ekrem İNCİ, Belediye Başkanı Sayın Necmi KADIOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan DAL ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlerimiz eşlik etti.