İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Kaymakamı Sayın Ekrem İNCİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali BEŞLİ ve Şube Müdürü Yunus AKDEMİR´ in katılımıyla ilçemiz okullarından Şair Fevzi Kutlu Kalkancı Ortaokulunda 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Konferans Salonu açıldı.
![İlçe Kaymakamı Sayın Ekrem İNCİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali BEŞLİ ve Şube Müdürü Yunus AKDEMİR´ in katılımıyla ilçemiz okullarından Şair Fevzi Kutlu Kalkancı Ortaokulunda 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Konferans Salonu açıldı.](/meb_iys_dosyalar/2017_05/25131455_IMG-20170525-WA0019.jpg)
İlçe Kaymakamı Sayın Ekrem İNCİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali BEŞLİ ve Şube Müdürü Yunus AKDEMİR´ in katılımıyla ilçemiz okullarından Şair Fevzi Kutlu Kalkancı Ortaokulu’nda 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Konferans Salonu açıldı.