İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Kaymakamımız Sayın Ekrem İNCİ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Paşali BEŞLİ inşaatı devam eden okullarımızda incelemelerde bulundu...
![İlçe Kaymakamımız Sayın Ekrem İNCİ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Paşali BEŞLİ inşaatı devam eden okullarımızda incelemelerde bulundu...](/meb_iys_dosyalar/2017_02/16124035_IMG-20170215-WA0011.jpg)
İlçe Kaymakamı Sayın EKREM İNCİ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Paşali BEŞLİ, Şube Müdürümüz Çayhan YILDIRIM tarafından 15/02/2017 Çarşamba günü İlçemiz İncirtepe, Talatpaşa, Piri Reis, İnönü mahallerinde YİKOP ile Esenyurt Belediyesi tarafından yaptırılan ve 2017-2018 eğitim öğretim yılında açılması planlanan okul inşaatlarına inceleme ve değerlendirme gezisi yapıldı.