İSTANBUL ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TAYFUN ÖZYOLCU'NUN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

İlçe Millî Eğitim Sayın Tayfun ÖZYOLCU, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesi ile yayımladığı mesajda öğretmenlerimizin gününü tebrik etti.
İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TAYFUN ÖZYOLCU'NUN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Cumhuriyetin Yüzyılının Mimarı, Türkiye Yüzyılı'nın Güvencesi Olan Kıymetli Meslektaşlarım, Yetiştirdiğiniz her bir erdemli birey, hepimizin ortak hayali olan 'Güçlü Bir Türkiye, Güçlü Bir Gelecek' yolunda emek, özveri ve sevgiyle ilmek ilmek nakşedilmiş bir eserdir. Bu sebeple, Esenyurt'ta eğitim yolculuğunu birlikte sürdürdüğümüz eğitimin dönüştürücü gücü olan tüm meslektaşlarıma ve ülkemizin her bir köşesinde görevini fedakârca ifa eden öğretmenlerimize şahsım ve tüm milletimiz adına teşekkür ediyor, emekli öğretmenlerimize sağlıklı, hayırlı ve uzun ömürler diliyorum.  

Bu vesileyle, başta "Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir." diyen Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, kutsal vazifesini yerine getirirken görevi başında şehit düşen eğitimcilerimizi ve ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimizi saygı ve şükranla yad ediyorum.  24 Kasım Öğretmenler Günümüz kutlu olsun.  

Tayfun ÖZYOLCU

Esenyurt İlçe Millî Eğitim Müdürü

Mevlana Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No 3 Kat3/4 ESENYURT/İSTANBUL - (0212) 620 07 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.