İSTANBUL ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Kazakistan Okul Öncesi Kurumları Derneği, Hazar Eğitim ve Bilimsel Araştırma Merkezi ve Kazakistan Cumhuriyeti Almatı İl Eğitim Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Kazakistan Okul Öncesi Kurumları Derneği, Hazar Eğitim ve Bilimsel Araştırma Merkezi  ve Kazakistan Cumhuriyeti Almatı İl Eğitim Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

Kazakistan Cumhuriyet Eğitim Bakanlığı Görevlisi ve Kazakistan Okul Öncesi Eğitim Federesyonu Başkanı Leila KULENOVA, Almatı İl Eğitim Müdürü Dauren ZHUNISSOV ve 5 İlçe Eğitim Müdürü, Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ´ yi makamında ziyaret ettiler. Kazakistan Okul Öncesi Kurumları Derneği,  Hazar Eğitim ve Bilimsel Araştırma Merkezi ve Kazakistan Cumhuriyeti Almatı İl Eğitim Müdürlüğü arasında  imzalanan iş birliği mutabakatı kapsamında Kazakistan´ dan gelen Okul Öncesi Eğitim Yöneticilerine katılım belgeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Paşali BEŞLİ tarafından verildi.

 

15-05-201815-05-201815-05-201815-05-2018

 

 

 

 

Mevlana Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No 3 Kat3/4 ESENYURT/İSTANBUL - (0212) 620 07 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.