İSTANBUL ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Necati YENER'in Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Necati YENER'in Mesajı

     01 Ekim 2021 tarihi itibariyle Esenyurt  İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Nüfus bakımından Ülkemizin ve İstanbul'umuzun en büyük ilçelerinden biri olan Esenyurt'ta eğitim öğretim adına sorumluluğu üstlenmenin, bu görevi yapacak olmanın heyecanını ve gururunu  yaşıyorum.  Şahsımı bu göreve layık görenlere şükranlarımı sunuyorum.

     Görevi devraldığım Sayın Paşali BEŞLi  başta olmak üzere daha önce bu görevde bulunan kıymetli eğitim yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Bunun bir bayrak yarışı olduğunun bilincinde ilçemizde eğitim öğretimi daha ileri seviyelere taşımak, güzel ve kalıcı çalışmaları geliştirebilmek ve bunlara yenilerini ekleyebilmek gayesiyle mücadelemizin devam edeceğini belirtmek isterim.

     Öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini geliştirmek ve öğrencilerimize en kaliteli eğitim hizmetini ulaştırabilmek için iş birliği ve koordinasyon içerisinde çalışarak; öğrencilerimizin düşünen, üreten yorumlayan, milli ve manevi değerleri özümsemiş bireyler olarak yetişmelerini hep birlikte sağlayacağız.

     Görevime başlarken ekip arkadaşlarıma, okul/kurum yöneticilerimize, öğretmenlerimize, personelimize ve velilerimize sevgi ve saygılarımı sunar, eğitim camiasının temel unsuru olan sevgili öğrencilerimize başarılar dilerim.

Saygılarımla...

 

Necati YENER

Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mevlana Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No 3 Kat3/4 ESENYURT/İSTANBUL - (0212) 620 07 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.