İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Şube Müdürlerimizden Gökhan Şimşek ile birlikte ilçemiz kadın personellerine karanfil takdim ederek Dünya Kadınlar Gününü kutladı.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Şube Müdürlerimizden Gökhan Şimşek ile birlikte ilçemiz kadın personellerine karanfil takdim ederek Dünya Kadınlar Gününü kutladı.](/meb_iys_dosyalar/2018_03/08161507_IMG-20180308-WA0023.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Şube Müdürlerimizden Gökhan Şimşek ile birlikte ilçemiz kadın personellerine karanfil takdim ederek Dünya Kadınlar Gününü kutladı.