İSTANBUL ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ´ den 2017/2018 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Mesajı...

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ´ den 2017/2018 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Mesajı...

 

Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, saygıdeğer öğretmenlerimizin ve eğitimin en önemli destekçileri velilerimizin yeni eğitim öğretim yılı heyecan ve coşkusunu yürekten paylaşıyoruz.

Farklı kültür ve anlayıştaki insanların birlik beraberlik içinde yaşadığı ilçemizde; farklılıklarımızın zenginliğe, hoşgörüye ve refaha dönüştüğü, değişim ve gelişmelere açık yeni bir müfredat rehberliğinde yeni eğitim öğretim yılımıza başlıyoruz.

Çocuklarımızı ve gençlerimizi milli, manevi ve kültürel değerlerine bağlı, milletini ve vatanını seven, insan haklarına saygılı, bilginin rehberliğinde araştırıp üreten ve sorgulayarak bilgiyi kullanan, değişime açık ve yenilikçi ama en önemlisi ülkesinin menfaatlerini ve insanlığın faydasını düşünen bireyler yetiştirmek en asli görevimizdir.

Kıymetli Velilerimiz,

Devletimizin desteği ve sizlerin varlığıyla daha güçlü ve attığımız adımlardan daha eminiz. Karşılıklı anlayış ve özveri içinde birlikte yol almaya devam edeceğiz.

Fedakâr ve Çalışkan Öğretmenlerim,

Sizler Türkiye’mizin yarınlarının mimarısınız ve size olan güvenimiz tamdır. 2023 hedefleri doğrultusunda hazırlanan ve sizlerin rehberliğinde uygulanacak olan yeni müfredat programı çerçevesinde, birlik beraberlik içerisinde eğitim çıtası daha yükseklere taşınacaktır.

Sevgili Öğrencilerim,

Tek amacımız sizin kendinizi ifade ederek mutlu olmanızdır. Bu konuda Milli Eğitim Müdürlüğü olarak güçlü Devletimizin destek ve çalışmalarıyla elimizden geleni yapma gayretindeyiz. Hazırlanan yeni müfredat programıyla da sizleri, araştırmacı ve üretken bir anlayışa taşımak amacındayız.

Bu duygu ve düşüncelerle 2017-2018 eğitim-öğretim yılının başta öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz olmak üzere velilerimize, ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyor, yeni eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiamıza başarılar getirmesini diliyorum.

                                                                                                                                 Paşali BEŞLİ

                                                                                                                         İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mevlana Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No 3 Kat3/4 ESENYURT/İSTANBUL - (0212) 620 07 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.