İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Ensar Vakfı işbirliği ile ilçemiz okullarında açılan Yaz Kur´an Kurslarını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Ensar Vakfı işbirliği ile ilçemiz okullarında açılan Yaz Kur´an Kurslarını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2018_07/13125151_20180712_103019.jpg)
İlçe Milli Eğitim müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Ensar Vakfı işbirliği ile ilçemiz okullarında açılan Yaz Kur´an Kurslarını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.