İSTANBUL ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ´ nin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı...

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ´ nin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı...

Değerli Öğretmenlerim,

   Sesine sözler kattığınız, elinden tutup kaleminden yazdığınız, hayallerine nefes olup kattığınız her öğrenicimiz kültürümüzün, değerlerimizin ve milli varlığımızın emanetçileridir. Bu nedenledir ki; hayat eğitim, eğitim öğretmen demektir.

    Bir ülkenin kalkınması çağdaş ve üretmeyi ön planda tutan bir eğitim sistemiyle gerçekleşecektir. Bu konuda gerekli önlemleri alarak yenilikleri gerçekleştiren Bakanlığımızın en önemli temsilcileri sizlersiniz. Sizler gücü nesillere nüfuz eden, meşalesi her karanlığın üstesinden gelen ümitsiniz. Gelişen zamanın tüm kolaylıklarına, bir tuşla ulaşabildiğimiz bilgilere rağmen sizler, eğitim için vazgeçilmez bir rehbersiniz.

   Sizler; çocuklarımız için şefkatinizle anne, gücünüzle babasınız. Bu bilinçle yerine getirdiğiniz görevinizde Milli Eğiitm Müdürlüğü olarak özveriyle yürüttüğünüz tüm çalışmalarınızı ve azminizi yürekten destekliyor, sizlerle gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum.

    Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK´ ün Başöğretmeliğini kabul ettiği gün olan 24 Kasım Öğretmenler Gününüzü en kalbi duygularımla kutluyor, ebediyete irtihal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle  yad ediyorum.

 

 

                                                                                                                                  Paşali BEŞLİ

                                                                                                                            İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Mevlana Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No 3 Kat3/4 ESENYURT/İSTANBUL - (0212) 620 07 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.