İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ ve Şube Müdürümüz Gökhan Şimşek, ilçemizde faaliyet gösteren Bakyapı İlkokulu, Örnek İlkokulu ve Esenyurt Ortaokulu´ nu ziyaret edip, incelemelerde bulundular.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ ve Şube Müdürümüz Gökhan Şimşek, ilçemizde faaliyet gösteren Bakyapı İlkokulu, Örnek İlkokulu ve Esenyurt Ortaokulu´ nu ziyaret edip, incelemelerde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2018_01/08155344_IMG-20180108-WA0004.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ ve Şube Müdürümüz Gökhan Şimşek, ilçemizde faaliyet gösteren Bakyapı İlkokulu, Örnek İlkokulu ve Esenyurt Ortaokulu´ nu ziyaret edip, incelemelerde bulundular.