İSTANBUL ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ TAYFUN ÖZYOLCU'NUN YARIYIL TATİLİ MESAJI

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Tayfun Özyolcu, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı I. Döneminin tamamlanması vesilesi ile bir mesaj yayımladı.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ TAYFUN ÖZYOLCU'NUN YARIYIL TATİLİ MESAJI

Göreve başladığımız günden beri Esenyurt'un eğitimde daha iyi yerlere ulaşması için hep birlikte çalıştık. Sorumluluğu yüksek olan ilçemizin maarif mesuliyetini omuzlarken, bizlere destek olan tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum. 

Sevgili öğrencilerimiz, Göstermiş olduğunuz gayretin bir sonucu olan karnelerinizi aldınız. Fakat karne, sizin tüm potansiyelinizi göstermez. Karne, bazı akademik eksiklerinizi görmeniz ve kendinizi geliştirme adımınız için bir araçtır sadece. Kendinizi tanımaktan ve keşfetmekten asla vazgeçmeyin. Çalışmaya devam edin. Okulda öğrendiklerinizin üstüne tatilde yeni beceriler ekleyin. Merak edin. Araştırın. Kitap okuyun. Gezin. Bilgi edinin. Göreceksiniz ki not kaygısı olmadan bir şeyler öğrenmenin keyfi apayrıdır.  

Kıymetli meslektaşlarım, Sizler, her bir öğrencimizin gözüne umut ışığı, her birine rol modelsiniz. Millî ve manevi değerlerimizle teçhiz edilmiş, erdemli ve aydınlık nesiller yetiştirmek, ancak sizlerle mümkün olabilir. Bu mesuliyet duygusuyla, kararlılık ve öğretme heyecanımızla çocuklarımıza birlikte ilham vermeye devam edeceğiz. En ilham verici öğreticiler, öğrenme süreci içinde olan meslektaşlarımızdır. Bu sebeple bakanlığımızın ve Cumhurbaşkanlığımızın İnsan Kaynakları Ofisi'nin sağladığı meslekî gelişim imkanlarından (ÖBA, Uzaktan Eğitim Kapısı...) tatilde de istifade etmenizi dilerim.  

5 Şubat 2024 Pazartesi günü, etkin ve verimli değerlendirilmiş bir tatilin ardından, yeni eğitim öğretim döneminde tekrar buluşmak üzere hepinize iyi tatiller diliyorum.  

Tayfun Özyolcu

Esenyurt İlçe Millî Eğitim Müdürü

Mevlana Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No 3 Kat3/4 ESENYURT/İSTANBUL - (0212) 620 07 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.