İSTANBUL ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ TAYFUN ÖZYOLCU'NUN YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Tayfun ÖZYOLCU, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı'nın başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ TAYFUN ÖZYOLCU'NUN YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

Yeni bir eğitim - öğretim yılına başlamanın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Yarının büyükleri olan çocuklarımız, okulları, öğretmenleri ve arkadaşları ile buluşacaklar. Bu güzel buluşmanın tüm eğitim camiamız için hayırlara vesile olmasını diliyorum.  

Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi şekillendiren öğretmenlerimizin fedakârca yaptıkları hizmetlerin artarak devam edeceğine, eğitimin başladığı ilk yer olan ailelerimizin, çocuklarımızın eğitimi konusunda öğretmen ve yöneticilerle sürekli diyalog halinde olacağına ve öğretmenlerimize her türlü desteği vereceklerine gönülden inanıyorum.  

2023-2024 eğitim-öğretim yılının öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve eğitim camiamız adına hayırlara vesile olmasını diliyor, sağlık ve mutluluk içerisinde, başarılı bir eğitim-öğretim yılı geçirmemizi temenni ediyorum.  

Tayfun ÖZYOLCU

Esenyurt İlçe Millî Eğitim Müdürü

Mevlana Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No 3 Kat3/4 ESENYURT/İSTANBUL - (0212) 620 07 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.