İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Borusan Asım Kocabıyık Anadolu Meslek Lisesinde " Okul - Sanayi İşbirliği Protokolü" kapsamında atölye ve laboratuvar açılışı yapıldı.
![İlçemiz Borusan Asım Kocabıyık Anadolu Meslek Lisesinde " Okul - Sanayi İşbirliği Protokolü" kapsamında atölye ve laboratuvar açılışı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2017_11/29163238_IMG-20171129-WA0015.jpg)
İlçemiz Borusan Asım Kocabıyık Anadolu Meslek Lisesinde " Okul - Sanayi İşbirliği Protokolü" kapsamında atölye ve laboratuvar açılışı yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ ve Borusan Asım Kocabıyık Vakfı Başkanı Sayın Canan ÇELİK´ in katılımıyla açılışı gerçekleştirilen atölye ve laboratuvarlarımızın öğrencilerimize hayırlı uğurlu olmasını dileriz.