İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Okul Müdürlerine "Yönetim, Değişim ve Liderlik" semineri verildi.
![İlçemiz Okul Müdürlerine "Yönetim, Değişim ve Liderlik" semineri verildi.](/meb_iys_dosyalar/2017_10/18100500_IMG-20171018-WA0000.jpg)
İlçemiz Recep Tayyip Erdoğan Kız And.İ.H.Lisesi Konferans salonunda okul müdürlerimize yönelik " Yönetim,Liderlik ve Değişim" konulu seminer verilmiştir. Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ´ninde katıldığı seminerde Müdürümüz Uzman Psikolog Özkan Şenol´ a plaket takdim etmiştir.