İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürleri ile İstişare Toplantısı Yapıldı.
![İlçemiz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürleri ile İstişare Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2017_12/13163937_IMG-20171213-WA0007.jpg)
İlçe Mİlli Eğitim Müdürümüz Sayın Paşali BEŞLİ başkanlığında ilçemizdeki Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürleri ile istişare toplantısı yapıldı. Şube Müdürü Yunus Akdemir ve Ram Müdürü Hayrettin Katkat´ ında katıldığı toplantıda İlçemizdeki Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürleri ile bir araya gelerek yürütülen çalışmalar hakkında yapılacak iş ve işlemler üzerinde görüşüldü.