İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Toki Ali Duran Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğrencileri Uluslararası Gastronomi Fuarı Mutfak Günleri Yemek Yarışmasında 1 Gümüş ve 2 Bronz Madalya kazandılar.
![İlçemiz Toki Ali Duran Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğrencileri Uluslararası Gastronomi Fuarı Mutfak Günleri Yemek Yarışmasında 1 Gümüş ve 2 Bronz Madalya kazandılar.](/meb_iys_dosyalar/2018_03/26133739_IMG-20180326-WA0006.jpg)
Toki Ali Duran Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğrencileri Uluslararası Gastronomi Fuarı Mutfak Günleri Yemek Yarışmasında 1 Gümüş ve 2 Bronz Madalya kazandılar. Okul Müdüresi ve öğrencilerimiz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Paşali BEŞLİ ile birlikte İlçe Kaymakamımız Sayın Ekrem İNCİ´ yi ziyaret ettiler.