İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde TOGEMDER aracılığı ile hayırseverler tarafından yaptırılan anasınıfları açıldı...
![İlçemizde TOGEMDER aracılığı ile hayırseverler tarafından yaptırılan anasınıfları açıldı...](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_12132857_img20150511wa0004.jpg)
TOGEMDER ( Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği) tarafından "Anasınıfsız Okul Kalmasın" projesi kapsamında İlçemizde Siteler, Altınyıldız ve Kıraç Limak Türker İlkokulu bünyesinde ve Hayırsever Engin- Ebru MUSAOĞLU´ nun yaptırmış olduğu anasınıflarının açılışı gerçekleşti.