İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstanbul´ u Okuyorum Projesi....
![İstanbul´ u Okuyorum Projesi....](/meb_iys_dosyalar/2018_11/22115021_IKJV3638.jpg)
İstansulu´u Okuyorum Projesi kapsamında ilçemiz okullarında ilk ders saatinin 15 dakikasında okuma etkinliği yapıldı. Müdürlüğümüz Şube Müdürü Yunus Akdemir ve Nazım Yazıcı ile Özel Büro Öğretmeni Merve Arık´ ın Güzelyurt Kız And.Lisesinde katıldığı etkinlik için zaman 15 dakikalığına durdu.Çünkü; "Kitaplar sessiz öğretmenlerdir."