İSTANBUL ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İylikte Yarışan Sınıflar Projesi...

İylikte Yarışan Sınıflar Projesi...

İylikte Yarışan Sınıflar Projesi (Her sınıfın bir yetim kardeşi var)

Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var projesi İHH İnsani Yardım Vakfı´nın başvurusu ve Milli Eğitim Bakanlığı´nın 08/09/2014 tarihli kararıyla "Türkiye´deki okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerde özel ve devlet okulu ayrımı yapılmaksızın gönüllülük esası çerçevesinde ilgili projeye desteğin sağlanması" kaydıyla kabul edilmiştir.

İlçemizde, Milli Eğitim Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Bölümünde kurulan İlçe Yürütme Kurulu ile çalışmalar yürütülmektedir.

Proje kapsamında İlçemiz Vizyon Koleji Konferans salonunda, Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan DAL, Şube Müdürleri, okul müdürleri, okullarda projeden sorumlu öğretmen ve gönüllü öğretmenlerin katılımıyla, İnsani Yardım Vakfı Başkan Yardımcısı Murat YILMAZ´ın sunumuyla tanıtım toplantısı yapıldı.

Çocuklarımızı küçük yaşlardan itibaren bilinçli, yardımsever, başkalarının dertleriyle dertlenen, duyarlı insanlar olarak yetiştirebilmeyi esas alan projeye katkı sağlayan öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

 

 

Mevlana Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No 3 Kat3/4 ESENYURT/İSTANBUL - (0212) 620 07 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.