İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KADEM İşbirliği ile "Güven Toplumunun İnşası-Şiddetin Anatomisi ve Çözüm Yolları" Semineri
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Kadem İşbirliği ile ilçemiz Resmî/Özel okullarında görev yapan tüm Psikolojik Danışman/Rehber Öğretmenlerimize yönelik "Güven Toplumunun İnşası-Şiddetin Anatomisi ve Çözüm Yolları" ile ilgili uzman konuklarımızın katılımıyla seminer düzenlenecektir.![KADEM İşbirliği ile](/meb_iys_dosyalar/2022_11/09170418_52a07b63-d93c-4ade-b441-bb37ce9a7754.jpg)