İSTANBUL ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARDEŞİM ÜŞÜMESİN

Dünyada biri üşüyorsa, sen ısınamazsın. Hele bu üşüyen kardeşinse ısınmak sana zül gelmeli.
KARDEŞİM ÜŞÜMESİN

 

Ülkemizi derinden etkileyen doğal afetin yaralarını sarmak için Bakanlığımız öncülüğünde, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesiyle, ilk günden itibaren bölgedeki kardeşlerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalarımızı başlattık. Bu gün de ayı hassasiyetle okul idarecilerimiz, öğretmen, öğrenci ve velilerimizin gayretiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bölgede depremden etkilenen öğrenci kardeşlerimize psikososyal destek vermek, moral motivasyonlarını artırmak, depremin izlerini unutturmak gayesiyle oyun ve etkinlik temelli destek sağlamak amacıyla gönüllü öğretmenlerimizin görev aldığı Oyun Atölyelerimizi açtık.

Soğuk kış şartlarında "Kardeşim Üşümesin" diyen Kıraç Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz, deprem bölgesinde kullanılmak üzere 30 adet soba üretti. Emeği geçen Okul Müdürümüz, okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizi bu anlamlı üretim ve katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

22-02-2023

22-02-202322-02-2023

Mevlana Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No 3 Kat3/4 ESENYURT/İSTANBUL - (0212) 620 07 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.