İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mİ'RAC KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN
![Mİ'RAC KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN](/meb_iys_dosyalar/2024_02/06010127_1000242034.jpg)
İsrâ ve Mi'rac, Peygamber Efendimizin (sav) şahsında tüm mü'minlerin önüne açılan sınırsız bir yükseliş ufkunun, Mescid-i Aksa'ya yolculuğun, Rabbe vuslatın adıdır.
Tüm eğitim camiamızın bu kutlu gecesini tebrik eder, yükselişlerimizin kendi nefislerimizden başlayarak dalga dalga bütün insanlığı kuşatmasını; şiddet, terör ve düşmanlığın yerini barış ve huzura bırakmasını Yüce Rabbimden niyaz ederim.
Tayfun Özyolcu
Esenyurt İlçe Millî Eğitim Müdürü