Motive Ol, Harekete Geç
![ Motive Ol, Harekete Geç ](/meb_iys_dosyalar/2017_06/19135414_IMG-20170619-WA0009.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı Haziran 2017 Mesleki Çalışmalar kapsamında “ Motive Ol, Harekete Geç “ sloganıyla ilçemiz idareci ve öğretmenlerine yönelik olarak verilecek seminer programlarının ilki Borusan Asım Kocabıyık MTA.Lises’inde gerçekleştirildi. Söz konusu seminerde Okul Müdürleri ve Md. Yardımcılarına “ Yönetimde Protokol Kuralları” konusunda seminer vermek üzere İlçemize gelen Eğitim Uzmanı Sayın Arif DEDE’ ye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Paşali BEŞLİ tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.