İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Motive Ol, Harekete Geç
![ Motive Ol, Harekete Geç ](/meb_iys_dosyalar/2017_06/21130800_IMG-20170620-WA0015.jpg)
“ Motive Ol, Harekete Geç “ sloganıyla ilçemiz idareci ve öğretmenlerine yönelik olarak verilen seminer programlarının ikinci gününde Recep Tayyip Erdoğan And.İ.H.Lisesi´ne gelen Hacettepe Üni. Emekli Öğr. Üyesi Prof.Dr. Sayın Aytaç Açıkalın ve Borusan Asım Kocabıyık MTA.Lises’ingelen Aydın Üni. Öğr.Üyesi Polat Doğru´ya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Paşali BEŞLİ tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.