İSTANBUL
ESENYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Motive Ol, Harekete Geç
![ Motive Ol, Harekete Geç ](/meb_iys_dosyalar/2017_06/21132427_IMG-20170621-WA0008.jpg)
Üçünçü gününü geride bıraktığımız “ Motive Ol, Harekete Geç “ sloganıyla ilçemiz idareci ve öğretmenlerine yönelik olarak seminer programlarında bugün Recep Tayyip Erdoğan And.İ.H.Lisesi´ ne gelen FSM Üni. Bölüm Başkanı Yrd.Dç.Dr. Sayın Muhammed Öztabak ve Borusan Asım Kocabıyık MTA.Lises’ine gelen Yeni Yüzyıl Üni.Öğretim Görevlisi Dr. Mehmet Tekneci´ ye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Paşali BEŞLİ tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.